بیورزونانس و دستگاه

مدیکومت یکی از بهترین دستگاه های درمانی بیورزونانس است که انجام اسکن کامل بدن و البته درمان مشکلات شناسایی شده را نیز برای شما ممکن می کند.در اکثر موارد ، دستگاه ۱۰ دقیقه طول می کشد تا بدن را اسکن کند و وضعیت سلامتی شما را ارزیابی کند - واقعاً شگفت انگیز است. در اصل ، دستگاه ویروس ها ، باکتری ها ، انگل ها و همچنین آلرژی های موجود در مواد غذایی ، مکمل ها و داروها را به رسمیت می شناسد.

همچنین خوب است به این نکته اشاره کنیم که این روش ۱۰۰٪ بی خطر و غیر تهاجمی است.همه می توانند از آن استفاده کنند وبدانند که هیچ گونه ناراحتی و عوارض جانبی به همراه نخواهد داشت.

 

بیورزونانس و دستگاه

 

هنوز به دنبال راهی مطمئن ، مؤثر و بدون درد برای قرار دادن سلامتی خود در مسیر صحیح هستید؟  اگر بله ، مطمئناً این دستگاه برای شما بسیار مفید است.

خوب است به این نکته اشاره کنیم که این دستگاه بیش از ۱۰۰۰ اندام و بافت را اسکن می کند ، مشکلات را تشخیص می دهد و البته آنها را برطرف می کند.  در نهایت ، شما احساس تسکین درد بیشتر ، آرامش بهتر و زندگی فوق العاده سالم خواهید کرد.همچنین خوب است بدانید که تجزیه و تحلیل دستگاه ۹۰٪ تا ۹۸٪ دقیق و عالی است.

همچنین ساختار فوق العاده ای از ویروس ها ، عوامل میکروبی ، ریکتی ، هلمینت ها ، توکسوپلاسما را ارزیابی کرده و به دنبال آن می رود که کدام قسمت از سلول های باکتریایی، داروهای ضد میکروبی مختلفی را تحت تأثیر قرار می دهد.

 در یک درمان چه اتفاقی می افتد؟

در حین درمان ، الکترودها روی بیمار قرار می گیرد که در حالت آرام قرار دارد یا می نشیند.  از شما خواسته می شود مقدار کمی مایعات بدن (معمولاً بزاق) را تهیه کنید ، بنابراین دستگاه می تواند از اطلاعات بدن شما برای کمک به درمان استفاده کند.

 آیا درمان صدمه ای به بدن می زند؟

اصلا.  بعضی از بیماران هنگام استفاده از الکترود از لوزه خفیف گزارش می کنند ، اما این به ندرت گزارش می شود.  به نظر می رسد یک درمان بسیار خوش خیم است ، حتی اگر بدن شما سخت کار می کند.

 آیا می توانید بیورزونانس را روی کودکان امتحان کنید؟

کاملا!  در حقیقت ، کودکان بسیار خوب و به طور کلی سریع تر از بزرگسالان واکنش نشان می دهند ، زیرا بار سمی آن ها به دلیل سال ها و قرار گرفتن در معرض عوامل استرس زا در بدن ، بسیار کمتر است.

 به چه تعداد درمان نیاز دارم؟

بسته به تعداد عوامل استرس زا در بدن شما متفاوت است.  کودکان ممکن است به ۴-۶ درمان نیاز داشته باشند.  به طور متوسط ​​بزرگسالان بین ۶-۸ جلسه می توانند بهترشوند.  اولین ملاقات وقتی انجام می شود که تمام آزمایشات انجام شود.

 آیا قبل از جلسه باید کاری انجام دهم؟

توصیه می شود میزان مصرف کافئین در روز درمان را کاهش داده و میزان مصرف آب خود را در روز و بعد از درمان افزایش دهید.

 آیا می توان همه را با روش بیو رزونانس درمان کرد؟

چرخه درمانی در زنان در سه ماهه اول بارداری توصیه نمی شود و باید در مورد افرادی که دارای ضربان مناسب هستند ، مراقبت ویژه ای انجام شود.

بیو رزونانس یک درمان مکمل میدان مغناطیسی است که با نامهای زیادی از جمله آزمایش الکترودرم ، اطلاعات درمانی بیوفیزیکی و داروی ارتعاش شناخته شده است.  با قرار دادن بدن در انرژی مثبت ، انرژی منفی را از بین می برد.

در نتیجه قرار گرفتن در معرض پاتوژن ها ، عوامل استرس زا و انگل ها در زندگی روزمره ، بدن ما به واکنش های آلرژیک ، افسردگی یا ایجاد تومورها واکنش نشان می دهد.  برای مثال ، روش درمانی بیو زرزونانس برای افسردگی می تواند به تعادل روحیه شما کمک کند و بهبودی عصبی را تشویق می کند.

 

بیورزونانس و دستگاه

 افسردگی

هدف از درمان بیورزونانس، راه اندازی مجدد حالت عصبی در فرد مبتلا به افسردگی است تا سیناپس های عصبی آن ها بتوانند انتقال دهنده های عصبی را با کارایی بیشتری انجام دهند.

تومورها

تومورها بخشی از سلول ها هستند که سموم بدن را سرکوب می کنند. هدف قرار دادن تومور و رفع نقاط ضعف در اندام ها ، غدد و سیستم ایمنی بدن بسیار مهم است. بیورزونانس درمانی به جای اینکه فقط موقعیت دقیق آن را هدف قرار دهد ، به موارد ایجاد شده در تومور در کل بدن می پردازد.

 آلرژی

درمان بیورزونانس می تواند با استفاده از سیستم های پوستی ، تنفسی ، عصبی و دستگاه گوارش ما را برای تشخیص طیف گسترده ای از آلرژی ها آماده کند.  آلرژی هایی که با بیورزونانس قابل درمان هستند شامل موارد مربوط به هضم ، آلرژی فصلی ، شکایات پوستی و مشکلات سینوسی است.

مشکلات اندام

بیو رزونانس درمانی می تواند سموم مضر را از کلیه هایی که به درستی کار نمی کنند ، فیلتر کند.  علائم بیماری های معده و روده مانند نفخ شدید ، گاز و خفگی را نیز می توان با درمان بیورزونانس درمان کرد.

سلامت اعضای بدن ما تا حد زیادی به تغذیه ما بستگی دارد ، بنابراین بیمار برای دستیابی به نتایج مطلوب باید رژیم درمانی سالم و متعادل را برای درمان بخورد.

 تعادل را با درمان بیورزونانس به دست آورید

اگر از هر شرایط دیگری در این لیست رنج می برید ، ممکن است از طریق درمان بیورزونانس تسکین پیدا کنید.  برای اطلاع از اینکه آیا این روش درمانی برای شما مفید است یا نه ، در یک مشاوره شرکت کنید.

Source: www.respiratorytherapyzone.com, www.chooseyourwellbeing.com, www.engineerspress.com


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است