بیورزونانس درمانی 2022

بیورزونانس درمانی 2022

بیورزونانس درمانی یک روش درمانی بیوفیزیکی است که با طیف نوسان الکترومغناطیسی خود بیمار کار می کند.  این بدان معنی است که این روش از اطلاعات مربوط به نوسانات خاص بیمار و مواد خاص استفاده می کند.

روش درمانی زیستی از زمینه انرژی بدن شما استفاده می کند.  بدن شما (اندام ها ، سلول ها ، بافت ها و غیره) نوسانات الکترومغناطیسی را تابش می کند.  تجهیزات بیورزونانس این نوسانات را از طریق الکترودهای قرار داده شده بر روی بدن شما ثبت کرده و به صورت الکترونیکی نوسانات غیر طبیعی را تغییر می دهد ، به عنوان مثال با معکوس کردن قطب ، قبل از اینکه آن ها را به عنوان نوسانات درمانی به بدن خود برگردانید.  سیگنال هایی که بر بدن تأثیر می گذارند (مانند الگوهای نوسان از فشارهای محیطی) کاهش یافته و به طور ایده آل از بین می روند.  این باعث تقویت و فعال شدن توانایی بدن در بهبودی بدن می شود.  ما بدن را در موقعیتی قرار می دهیم که به طور فزاینده خود را تنظیم و سم زدایی کند.

بیورزونانس درمانی

بیورزونانس درمانی همچنین از نوسانات در مواد مانند مواد غذایی غیر تحمل پذیر ، ویروس ها ، باکتری ها و قارچ ها برای اهداف درمانی استفاده می کند.  از فلزات سنگین سمی ، سموم دفع آفات ، آلاینده های محیط زیست و مواد غیر قابل تحمل در دندان ها نیز استفاده می شود.  اگر به این مواد آلوده باشید ، ممکن است تأثیرات از نظر انرژی بر روی بدن شما به طور کامل از بین برود و به اطلاعات دقیقی خلاف آن برای ماده مربوطه منتقل شود.  این منجر به تقویت قابل توجه توانایی های دفاعی و بهبودی بدن می شود.

دستگاه بیورزونانس نوسانات را از طریق کابل های مشابه آنچه برای انجام ECG یا EEG استفاده می شود ، ثبت می کند.  الکترودهای مختلفی مانند الکترودهای دستی ، الکترودهای پا ، الکترودهای نورد ، الکترودهای قابل انعطاف و سایر موارد مناسب هستند.  از الکترود نقطه ای می توان برای به دست آوردن اطلاعات هدفمند در نقاط دردناک استفاده کرد ،

نقاط طب سوزنی و غیره. فیلتر بیولوژیکی موجود در دستگاه ، سلامت را از نوسانات غیر طبیعی جدا می کند.

نوسانات سالم است

به شکل تقویت شده یا ضعیف برگشته و نوسانات غیرطبیعی به صورت الکترونیکی برعکس شده و بازگردانده می شوند.  “نوسانات متقابل” حاصل از این روش ، نوسانات غیر طبیعی بدن را تضعیف می کند یا به طور ایده آل ، آنها را از بین می برد.  بنابراین ، این اطلاعات غیر طبیعی را تصحیح می کند.  اپراتور در هر حالت تنظیمات دستگاه را تنظیم می کند.  شما نخواهید کرد

 همیشه چیزی را حس کن

ممکن است احساس گرما ، سوزن سوزن شدن یا انقباض کمی به خصوص در مناطقی از بدن شما که ناهنجاری ها در آن قرار دارند وجود داشته باشد.  ضایعات قدیمی (ناحیه های قدیمی و غیر بهبود یافته التهاب) مانند دندان یا زخم ممکن است خود را نشان دهد.  بنابراین برای شما مهم است که در مورد مشاهدات خود در مورد درمانگر بگویید

یا بلافاصله پس از درمان ، و همچنین توجه به علائمی که در خانه اتفاق می افتد و در جلسه درمانی بعدی به درمانگر اطلاع دهید (به عنوان مثال ، ممکن است شما آبریزش بینی خفیفی داشته باشید یا افزایش دفع مدفوع را به صورت اسهال تجربه کنید).

در زیر برخی از بیماری هایی که با درمان بیورزونانس می توان به طور مؤثر درمان کرد ، ذکر شده است:

 اختلالات پوستی:

راش ، نورودرماتیت ، اگزما ، کهیر ، حساسیت به نور خورشید ، پسوریازیس ، ویتیلیگو ، آلوپسی و روماتیسم.

 اختلالات تنفسی:

آسم ، تب یونجه ، رینیت مزمن ، برونشیت مزمن

 اختلالات گوارشی:

کولیت اولسراتیو ، اسهال ، نفخ ، یبوست ، گاستریت ، کولیت

 اختلالات عصبی:

میگرن ، وزوز گوش ، آرنج تنیس ، نورالژیژی تریژمینال عفونتهای قارچی کاندیدا نیز با آلرژی مشاهده می شوند زیرا تنها در سیستم ایمنی ضعیف شده افراد دارای آلرژی شیوع دارند.

بیورزونانس درمانی 2

 لطفا توجه داشته باشید:

تا حد ممکن شکر نخورید.  شکر به باکتری های روده آسیب می زند و برای بسیاری از بیماری های روده شرایط مطلوبی ایجاد می کند.  در طول درمان ، مقدار زیادی آب بنوشید که از نظر مواد معدنی کم باشد (1.5 تا 2 لیتر در روز).  فقط آب کم مواد معدنی می تواند به طور موثری مواد مضر را از بدن شما خارج کند و آن را به مایعی ایده آل برای نوشیدن سم زدایی تبدیل کند.  حداقل 6 ساعت قبل و بعد از درمان نباید قهوه یا الکل بنوشید.

خستگی بعد از درمان ، احساس گرما یا سرما خوردگی یا تعریق جزئی واکنش هایی است که در مورد درمان وجود دارد و در بیشتر موارد بعد از مدتی کوتاه از بین می رود.  درمان کاملاً بدون درد است!

دستگاه های بیورزنانس

تکنولوژی بیورزونانس یا تکنولوژی متعادل سازی، یک وسیله ارزیابی همه جانبه است که از “نوسانات الکترومغناطیسی بیمار فوق العاده خوب” استفاده می کند.

هدف هر درمان با دستگاه بیورزونانس، بازسازی سلولی وتوانایی تنظیم کننده بدن است.

در طی بیش از 60 سال تحقیق که توسط دانشمندان مشهور در آلمان و خارج از کشور انجام شده است، مشخص شد که هر کس دارای یک طیف منحصر به فرد از ارتعاشات الکترومغناطیسی فوق العاده است که می تواند به صورت الکترونیکی بررسی، و پردازش به عنوان درمان استفاده شود.

امروزه شناخته شده است که فرآیندهای شیمیایی در بدن انسان و حیوانات توسط “اطلاعات” تحت کنترل و درون این میدان بیولوژیکی کنترل می شود.

علاوه بر این، اندام ها و انواع سلول ها دارای نوسانات مشخصی هستند که در عین حال برای همه منحصر به فرد هستند.

اطلاعات بیولوژیکی آسیب شناسی از بدن به وسیله الکترودهای مختلف اندازه گیری می شود که واکنش گالوانیک پوست مربوط به سیستم عصبی مستقل (ANS) یا مایعات مختلف بدن مانند ادرار، بزاق، خون، مدفوع، خلط و غیره است. دستگاه های بیورزونانس اجازه می دهد: انتقال، چرخش، تقویت، تضعیف و جداسازی (فیلتر کردن) ارتعاش جمع آوری شده.

تمام دستگاه های بیورزونانس در طول فرایند اسکن فرکانس های درونی و بیرونی را جمع آوری می کنند؛ این نشانه های انرژی پاتولوژیک پس از آن از طریق مسیرهای باند متفاوت فیلتر شده و به وسیله یابی و تقویت الكترونيكی و در نهایت به عنوان درمان به بیمار داده می شود.

نویسنده : دکتر یزدانی، متخصص طب فیزیکی

* - لطفا نظر خود را در خصوص این مقاله بیان بفرمایید: