آیا واقعاً بیورزونانس کار می کند؟

بیورزونانس یک روش غیر تهاجمی است که شامل قرار دادن الکترود روی پوست شما برای تشخیص و درمان بیماری های انسان است.  الکترودها به دستگاه بیکام متصل می شوند که طول موج انرژی از بدن شما را بررسی می کند و با بازگرداندن تعادل مطلوب ، فرکانس های بد را خنثی می کند.

 

بیورزونانس درمانی

درمانگران این حوزه ادعا می کنند قادر به تشخیص انواع مختلفی از بیماریها و اعتیاد هستند. برخی درمانگران نیز ادعای بهبود بیماری ها با استفاده از این روش بدون دارو و از طریق تغییر «بیورزونانس» سلولی و معکوس نمودن تغییرات ناشی از بیماری را دارند. این دستگاه نیاز به جداسازی و مشخص کردن عوامل بیماری زا از طریق مخلوطی از سیگنال های دریافتی از الکترودهای خود را دارد. سپس سیگنال ها تغییر یافته و از طریق همان الکترودها به بدن برگردانده می شوند که درمانگران مدعی اثر درمانی آن می باشند.

در برخی مطالعات کنترل شده، بیورزونانس درمانی موجب بهبود برخی اختلالات گوارشی ناشی از مشکلات غیر جسمی (نظیر روان تنی) گردیده است."

 درمان بیورزونانس توسط سه روش به صورت هم زمان ، تحت نظر پزشکان متخصص انجام می گیرد.

روش اول :

استفاده از دستگاه های ویژه بیو رزونانس تراپی جهت ارسال فرکانس های درمانی به بدن بیمار . این فرکانس ها از جنس فرکانس های بیوالکترومغناطیس بدن انسان بوده و دامنه طول موج آن ها بسیار کوتاه و ضعیف اما فوق العاده دقیق می باشد.

توسط این ارتعاشات عوامل عفونی از بین برده می شوند و فرکانس طبیعی سلول های اندام ها به آنها بازگردانده می شود. استفاده از این روش بسیار مفید و کارساز می باشد، چرا که عوامل عفونت زا می توانند در جاهایی از بدن قرار گیرند که میزان گردش خون در این مناطق حداقل است ( مانند پروستات و مفاصل ) و چون میزان گردش خون کم می باشد ،  لذا دارو هم به میزان حداقل به منطقه بیمارمی‌رسد.

( بدلیل اینکه حمل کننده دارو خون است) حال آنکه توسط دستگاه ، ارتعاشات ارسال شده به صورت مساوی به تمام بدن ارسال می‌شود و فقط در منطقه ای که آلودگی وجود دارد این ارتعاشات تولید رزو نانس می‌کنند و باعث بهبود می‌گردند.معمولا مدت زمان سکانس های درمانی حدود ۲ تا ۳ ساعت می باشد.

روش دوم :

استفاده از داروهای گیاهی و طبیعی که با تکنولوژی ویژه ای(تکنولوژی نانو) تولید می شوند است . عموما تکنولوژی تولید این داروها آمریکائی و کانادائی بوده و به صورت قرص و کپسول با قابلیت هضم وجذب بالا تولید شده اند و جهت تعدیل ویتامین ها و مواد معدنی بدن بیماران، مورد استفاده قرار می گیرد ؛ همچنین جهت خروج مواد زائد از بدن و پاک سازی روده ها ، کبد و کلیه ها ، از برنامه ای خاص که در طول سالیان متمادی مورد تائید مراکز طب گیاه درمانی بوده به همراه تجارب پزشکان مربوطه ، استفاده می شود.

 

آیا واقعاً بیورزونانس کار می کند؟

روش سوم:

استفاده از داروهای همئوپاتی می باشد وهمچنین استفاده از سرم های همئوپاتی که بصورت محلول های فیزیولوژیکی تزریق و نتایج فوق العاده ای در درمان ایجاد می نماید.

هدف نهائی از کلیه مراحل درمانی ارائه شده در کلینیک  ، تنظیم یکپارچه کل سیستم بدن بیماران پس از دریافت دوره های درمانی و از بین رفتن کامل بیماری وبازگرداندن سلامتی کامل به عضو یا بافت آسیب دیده می باشد ؛ به عبارت دیگر سیستم های ایمنی ، هورمونی ، گردش خون ، گوارش و غیره کاملا به حالت طبیعی خود باز گردانده می شوند.

نکته حائز اهمیت دیگر این است که در این روش درمانی علائم بیماری در مراحل اولیه بعضا تشدید می گردد و یا بیماری های قدیمی تر که به صورت نهفته در بدن باقی مانده بودند، برای مدت کوتاهی علایم ظاهری خود را نشان می دهند. در این وضعیت بیمار نباید نگرانی داشته باشد و نباید به خوردن داروهای دیگری که به تخفیف بروز این علایم کمک میکند ، اقدام کند. دلیل این موضوع به منطق روش درمان برمی گردد ، به زبان ساده تر در زمان درمان، علت اصلی بیماری از اعماق بافت ها به بیرون حرکت خواهد کرد و لذا مشاهده علائمی نظیر اگزما (که بعضا روی پوست تبدیل به کهیر می شود) ، اسهال بدون دلیل ، آبریزش بینی که بیانگر خروج سموم به سمت خارج بدن می  باشد، به همین دلیل است.

بسیاری از اوقات بیماران تحت درمان  در طول درمان از سردرد یا سرگیجه ویا عصبانیت های نسبی شکایت می کنند، که به دلیل مصرف ناکافی اب در طول شبانه روز می باشد .خوردن آب از اهمیت فوق العاده ای  برخوردار است چرا که در مسیر درمان خروج سموم از فضاهای بین سلولی افزایش پیدا می کند و طبیعتا میزان این سموم در خون زیاد می شود و اگر آب کافی وارد بدن نشود مسلما به کلیه و کبد و مغز فشار وارد می شود پس حتما باید هر یک ساعت به طور متوسط یک لیوان آب خورده شود. در اینجا باید خاطر نشان کرد که ایجاد  یبوست در بیماران خطر ناک است چرا که روده ها راه  اصلی خروج سموم از بدن می باشند و باید مراقبت کرد که بیماران تحت هیچ شرایطی به یبوست مبتلا نشوند.

عموما طول دوره درمان بیماری ها بر اساس سطح تاثیر عامل بیماری زا در بدن بیماران متفاوت بوده، اما دوره درمان بیماران، به دلیل ماهیت بیماری هایشان ،عمق درگیری بافت ها و میزان عفونت و تنوع عامل عفونت زا در قسمت های مختلف بدن ، نمی تواند کوتاه مدت باشد. به عنوان مثال پس از شروع درمان بیماری هایی که عامل ایجاد آن ها انگل  می باشد ، با ازبین رفتن انگل ،باکتری ها و ویروس هائی که داخل انگل زندگی می کردند به فضاهای بین سلولی بدن وارد میشوند و در این مرحله بیماران باید تحت درمان این عوامل بیماری زای جدید قرار گیرند. لذا ذهنیت درمان در کوتاه مدت، نمیتواند منطقی باشد.

Source: www.researchgate.net

جراحی دیسک کمر با لیزر، عمل بسته دیسک کمر، بیورزونانس درمانی، توانبخشی فعال، درمان پوکی استخوان، لیزر درمانی و ...

توسط متخصص طب فیزیکی و توانبخشی - دکتر امیرحسین یزدانی

دریافت مشاوره رایگان تلفنی:
۰۹۳۵۳۶۳۷۹۸۳
به این پست امتیاز دهید.
آیا واقعاً بیورزونانس کار می کند؟
۵ از ۱ رای